#1 Tak na początek

  • 7
Lubię przeglądać blogi. Takie książkowe, w których zapaleńcy znajdują w sobie odwagę by podzielić się wrażeniami z przeczytanych lektur. I tak sobie myślę: fajnie byłoby mieć własnego bloga książkowego. I proszę: oto jest. Rodził się w bólach, ale może dzięki temu się utrzyma. Bo ja się szybko zniechęcam.A po co mi w ogóle ten blog? No bo sobie tak myślę: skoro już tak hurtowo pożeram te książki (patrz: nazwa bloga) i to wszystko mi się tak rozmywa po przeczytaniu, to może konieczność prowadzenia w miarę regularnych wpisów zmusi mnie do intensywniejszego skupienia się na lekturze. Pożyjemy, zobaczymy. Na razie zapraszam do czytania i komentowania.

7 komentarzy :

Isabelle pisze...

Życzę wytrwałości w prowadzeniu bloga :)
Pozdrawiam :)

slavkomir pisze...

Dzięki bardzo. Również pozdrawiam :-)

kornwalia pisze...

Masz fajne główne logo :) Mi blog pomógł właśnie więcej zapamiętywać po danej lekturze, już m tak wspomnienia książek łatwo nie uciekają jak kiedyś, czego i Tobie życzę.

slavkomir pisze...

Dzięki. Logo pierwotnie miało być inne. To taki wypadek przy pracy nad zupełnie innym pomysłem i tak już zostało. Co do zapamiętywania to mam nadzieję, ze masz rację. Bo to naprawdę irytuje, kiedy mówisz komuś: "Oczywiście, że czytałem", ale na pytanie o czym to było tylko wzruszasz ramionami i odpowiadasz: "Yyy... nie pamiętam, tak dawno to było".

Lili pisze...

Od blogowania można się uzależnić. ;) No i nie wiem co bym zrobiła bez braci internetowej i tych wszystkich blogowych recenzji... teraz człowiek wchodzi do Empiku i każda książka wygląda znajomo. :D

padma pisze...

Witaj w książkowej blogosferze i powodzenia:)

grendella pisze...

Witaj :) Wytrwałości!